شرکت زاگرس فروت ملکی نژاد

عمده فعالیت این شرکت سورت و بسته بندی کیوی، میوه، صیفی جات و صادرات مستقیم به کشورهای آسیای میانه ، روسیه، عراق می باشد. محصولات صادراتی این شرکت از نظر كیفیت و سطح استانداردها در حد بسیار بالایی بوده که همین امر باعث شده به یکی از مطرح ترین صادر کننده ها در منطقه تبدیل شود. هدف شرکت در کنار بهبود کیفیت محصولات صادراتی بهبود شرایط کسب کار داخلی و انجام تجارت خارجی موفق پا به عرصه صادرات گذاشته نیز است. این مجموعه به کمک کارکنان مجرب، متخصص و با نظارت و پایش مراحل بسته بندی و انتقال میوه و سبزی مرغوب ایرانی گام بلندی در راستای تامین مشتریان برداشته است .

صادرات:

  • بسته بندی و صادرات انواع میوه مرغوب ایران شامل کیوی، انار ، سیب، انگور، هلو، مرکبات، و برخی میوه های دیگر
  • بسته بندی و صادرات انواع صیفی و سبزیجات ایران شامل خیار، گوجه فرنگی، فلفل، کدو، کاهو، کلم بروکلی، گل کلم، کلم، سیر،پیاز،هندوانه،بادمجان …

شرکت زاگرس فروت با عرضه مرغوبترین محصولات باغی کشور ایران به بازارهای صادراتی بین المللی، برند انحصاری خود را به نامی شناخته شده و معتبر در کشورهای هدف تبدیل کرده است. میوه های صادراتی این شرکت، پس از دست چین شدن از باغ ها، در کارگاه های مجهز شرکت در صورت لزوم شستشو و آفت زدایی شده و سپس سورت و بسته بندی می شوند.